سئو ارزان

سئو ارزان ، خدماتی است که امروزه تبلیغات آن را در توسط بسیاری از شرکت های طراحی سایت می توان مشاهده کرد. این نوع خدمات که بدترین خدماتی است که در خصوص سئو انجام می شود. سئو ارزان در ظاهر شاید خیلی خوب و مفید باشد اما باید گفت باعث آسیب رساندن جدی به رتبه سایت در گوگل می شود.

اما خدمات سئو ارزان چیست؟

از قدیم گفته اند که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. امروزه با کمی جستجو در اینترنت می توانید خدماتی مانند طراحی سایت ارزان، طراحی سایت فقط با 50 هزار تومان!!!، سئو ارزان ، قرار گرفتن در رتبه اول گوگل فقط در یک شب!!! و شبیه به این ها که به راحتی می توان در تمامی روزنامه ها و دیگر وب سایت ها مشاهده کرد.

البته ارزان بودن برای هر کسی می تواند تعریف متفاوتی داشته باشد ولی در کل هر خدماتی مقدار و هزینهای از پیش تعریف شده ای دارد و کمتر از آن مانند سئو ارزان یعنی اینکه آن خدمات به طور کامل ارائه نمی شود.

سئو ارزان یعنی اینکه با کمترین هزینه رتبه سایت شما را در گوگل افزایش می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که در دنیای اینترنت، هیچ نتیجه ای بی زحمت بدست نمی آید، البته نه تنها در فضای مجازی بلکه در تمامی عرصه ها و محیط ها چنین قانونی وجود دارد. پس چگونه می توان با سئو ارزان به بهترین نتیجه رسید؟ البته سئو ارزان با سئو سریع کاملا متفاوت است و نباید این دو را با هم اشتباه گرفت.

چرا نباید از خدمات سئو ارزان استفاده کرد؟

1. شما هیچ کاری بدون پول نمی توانید انجام بدهید

تکنیک های زیادی در سئو وجود دارد که شما می توانید بدون پول یا با هزینه خیلی کمی آن ها را انجام دهید مانند جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، بهینه سازی متاتگ ها، بهینه سازی عکس ها و غیره. البته اگر با اصول سئو آشنایی کافی داشته باشید. ولی اگر قصد دارید که به صورت حرفه روی سئو سایت خود فعالیت کنید، باید یک متخصص این حوزه را جذب شرکت خود کنید و این متخصص هزینه بر و نیاز به حقوق ماهیانه دارد. پس این اولین هزینه می باشد.

مساله دیگر تبادل لینک است. سایت هایی که تازه به وجود آمده باشند، همیشه به دنبال تکنیک های سئو ارزان هستند و یکی از بهترین روش ها برای آن ها تبادل لینک با دیگر سایت ها است، ولی بهتر است که بدانید تبادل لینک امروزه مورد جریمه گوگل قرار خواهد گرفت و فایده آن برای مالک سایت، برند سازی سایتشان می باشد.

حتی امروزه تبلیغات در سایت ها از نظر گوگل یک نوع جرم به حساب می آید، زیرا گوگل آن را نوعی خرید لینک می داند، البته قلق ها و بستگی به نوع طراحی سایت مقصد نیز دارد.

از دلایلی که بعضی از شرکت ها حاضر به هزینه برای سئو خود نیستند، نبود تیم متخصص برای تولید محتوا، نداشتن زمان کافی و همچنین نداشتن بودجه لازم که البته هیچکدام از این ها قابل توجیه نمی باشد.

2. در دراز مدت اعتبار خود را از دست خواهید داد

هر کسی که کسب وکاری را راه اندازی می کند، به دنبال افزایش اعتبار، فروش و سود است و می داند که باید برای مساله تلاش و هزینه های زیادی از جمله مالی کند. در رابطه با سایت، همانطور که بیان شد، بعضی از مسائل وجود دارد که شما نمی توانید با سئو ارزان به آن دست پیدا کنید، حتی ممکن است آن ها را هم نیز از دست بدهید.

استفاده از خدمات سئو ارزان منجر به افت رضایت کاربران و در نهایت کاهش رتبه سایت در گوگل می شود. برای مثال بعضی از افراد، به جای اینکه مترجمی را استخدام کنند تا محتوای ارگانیک را در سایت قرار دهد، مطالب دیگر سایت ها را کپی می کنند و چون پولی بابت این مساله پرداخت نمی کنند، نه تنها وجهه خود را بین کاربران خراب کرده و آن ها او را به عنوان یک کپی کننده مخرب می شناسند، بلکه گوگل سایشتان را نیز جریمه خواهد کرد.

3. نمی توانید هیچ ارزیابی داشته باشید

دریافت بک لینک ها به خاطر محتوای با کیفیت، یکی از ابزارهایی است که شما می توانید برای ارزیابی سایت خود استفاده کنید. هر چه بک لینک های ارگانیک بیشتر باشد، یعنی اینکه زحمات و تلاش های شما موثر بوده است.

اما خدمات سئو ارزان نمی تواند به شما هیچ گونه ارزیابی ارائه دهد زیرا اصول از روش های غیر متعارف یا تکنیک ها اصلی به صورت ناقص برای انجام آن استفاده می شود که نه تنها می توانید میزان پیشرفت سایت خود را دنبال کنید، بلکه حتی ممکن است در برنامه ریزی و برندسازی سایت خود دچار اشتباه شوید.

اصولا افرادی که از تکنیک های سئو ارزان استفاده می کنند، خیلی علاقه مند به پیگیری پیشرفت سایت خود با استفاده از گوگل وبمستر یا آنالاتیک نمی باشند.

4. درک نکردن نیازها

هیچ دو کاربری شبیه به هم نیستند و هر کدام نیاز و خواسته های متفاوتی دارند. در نظر گرفتن این خواسته ها در یک سایت کار خیلی سختی است، اما به هر حال همه آن ها یک خواسته مشترکی دارند که وارد سایت شما شده اند.

سئو هم به همین حالت است. هر کسی در سایت خود هدف خاصی را دارد و استفاده از همه تکنیک های سئو برای سایت لازم و ضروری نیست. بعضی از سایت ها مشتریان محدود و خاصی دارند و نیازی به سئو حرفه ای ندارند و اما بعضی دیگر مانند فروشگاه های اینترنتی معروف، نیاز به سئو حرفه ای و تیم متخصص در این زمینه دارند، پس اول از همه باید هدف خود را از راه اندازی سایت بدانید.

متسفانه آن هایی که از سئو ارزان استفاده می کنند، فقط به دنبال افزایش رتبه سایت در گوگل هستند و اصلا به سایت و هدف آن و کاربران خود توجهی نمی کنند.

5. تجربه تلخی را دنبال خواهند کرد

شرکت هایی که خدمات سئو ارزان را ارائه می دهند، از کارمندان بی یا کم تجربه در این زمینه استفاده می کنند و آن ها ممکن است که آسیب های غیر قابل جبرانی به سئو سایت شما بزنند.

دادن فرصت به چنین شرکت هایی می تواند برای شما خیلی گران تمام شود و یک تجربه خیلی تلخی را از کسب وکار برای شما به دنبال خواهد داشت. این تجربه تلخ می تواند باعث از بین رفتن اعتبار و هزینه های زمانی ومالی شما شود.

نتیجه گیری

با پکیج های سئو قدرتمند و مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک، پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید.

اگر در این صفحه وب هستید، زمان یا پولی برای سرمایه گذاری در سئو ندارید، به همین دلیل است که ترافیک ارگانیک وب سایت شما کم است.

سرمایه‌گذاری نکردن در سئو اشتباه بزرگی است زیرا 65 درصد از مشتریان بالقوه را که فعالانه به دنبال کالاها یا خدمات شما هستند، از دست می‌دهید، روی نتایج جستجوی ارگانیک کلیک می‌کنند و به صورت رایگان به مشتریان رقبای شما تبدیل می‌شوند.

ما به کسب و کارهای کوچک یک استراتژی سئو موثر ارائه می دهیم که به موجب آن در نتایج جستجوی گوگل برای کلمات کلیدی مرتبطی که مخاطبان هدفشان روزانه تایپ می کنند قابل مشاهده می شوند.

این شامل استراتژی منحصر به فرد شرکت سئوکار برای رتبه بندی صفحات شما برای کلمات کلیدی شده در سطح ملی و محلی برای نتایج بلند مدت است.

بنابراین، اگر می‌خواهید یک پایگاه مشتری در شهرهای اطراف خود ایجاد کنید، شرکت سئوکار ارائه دهنده خدمات سئو برای کسب و کار شما خواهد بود.

منابع: affordable seo services

سوالات متداول

ارزان ترین ارائه دهندگان خدمات سئو چه کسانی هستند؟

معمولا این افراد سرویس ها با کیفیتی مناسبی ارائه نمی دهند و ممکن است در طولانی مدت به سئو سایت شما آسیب وارد شود.

آیا سئو به صورت رایگان انجام می شود؟

به معنای واقعی کلمه صدها ابزار سئو رایگان وجود دارد ولی خدمات پیاده سازی سئو کاری زمان بر و هزینه بر خواهد بود.

سئو وبلاگ چگونه تعریف می شود؟

سئوی وبلاگ فرآیند استفاده از تکنیک های فنی و سئو داخلی برای افزایش دید وبلاگ شما در جستجوی ارگانیک است. هنگام استفاده از سئوی وبلاگ، دو هدف اصلی دارید: اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو می توانند پست های وبلاگ شما را بیابند و درک کنند تا بتوانند آنها را به جستجوگران مربوطه تحویل دهند.

ابزارهای سئو ارزان قیمت چیست؟

اگر شما از ابزار وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده نموده اید، این cms های پلاگین های رایگان زیادی بابت سئو دارد. همچنین جهت تست موبایل و بهینه سازی از ابزار . PageSpeed Insights توسط Google. GT Metrix، برای تست و نظارت بر وب سایت. Xenu Link Sleuth، برای شناسایی خطاهای 404 و برچسب های گم شده. مجموعه ابزار CognitiveSEO، می تواند به شما کمک نماید.

خدمات سئو ارزان چگونه تعریف می شود؟

خدمات سئو ارزان خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که برای افزایش بازدید سایت و در نهایت بهبود ترافیک ارگانیک وب سایت ها با قیمت مناسب است. این کار اغلب توسط فریلنسرها انجام می شود.