دیجیتال مارکتینگ

امروزه مشتریان درهر زمان و هر مکانی که نیاز به اطلاعات داشته باشند به سرعت به آن دسترسی دارند. جا دارد از اینترنت و جهانی شدن تشکر ویژه ای داشته باشیم که این امکان را از طریق رایانه ها، تبلت ها یا تلفن های همراه برای همگان فراهم کرده است. با تشکر از اینترنت و جهانی شدن، اکثر مردم جهان قادر به دسترسی به اطلاعات از طریق هستند.

چرا بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است؟

ارسال نظرات مثبت و بازخورد مشتریان در مورد شرکت یا محصول شما می تواند مشتری های جدید را جذب کند و ارتباط طولانی مدتی میان آنها و شرکت برقرار کند. اما مراقب باشید! این هر دو راه کار می کند! مشتریان خوشحال می توانند به شما کمک کنند اما مشتری ناراضی می توانند به طور جدی به کسب و کار شما آسیب برسانند. به همین دلیل به عنوان صاحب کسب و کار اطمینان حاصل کنید که همیشه نکات زیر را به یاد داشته باشید:

تعامل با رسانه های دیجیتال را فراموش نکنید

شما به سادگی می توانید مشتریان جدید را از طریق کانال های رسانه های اجتماعی که یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است، بدست آورید. هنگام انجام این کار، اطمینان حاصل شود که آنها را با توجه به منافع خود به گروه های مختلف مشتری تقسیم کنید. بعدها، شما قادر خواهید بود با آنها تعامل داشته و اقدامات مختلف را در مورد آنها بکار بگیرید.

هرچقدر لایک بیشتر بهتر!

به عنوان بخشی از بازاریابی دیجیتال - رسانه های اجتماعی دست کم گرفته شده اند. این یک اشتباه بزرگ است زیرا سهام "فیس بوک" یا "توییتر" می تواند به رشد شرکت شما کمک کند تا اعتبار و اعتماد را ایجاد کند. این رسانه ها همچنین ترافیک را به وب سایت می رسانند و بدون هزینه هستند. آنچه شما باید انجام دهید این است که پلاگین رسانه اجتماعی را بر روی سایت خود قرار دهید و مشتریان خود را در مورد اخبار شرکت، تخفیف ها و غیره به روز نگه دارید. توجه داشته باشید که زمانبندی به روزرسانی ها را برنامه ریزی کرده و آنها را با اطلاعات بیش از حد اذیت نکنید.

جلوتر از رقبای خود باشید

روز به روز روشهای تبلیغاتی سنتی کسب و کار بیشتر از قبل رد می شوند و کسب و کارها تمرکز خود را بر جستجوگرها، گوگل ادوردز یا رسانه های اجتماعی یا سئو که هزینه های هنگفتی نیز دارند، قرار می دهند. به همین دلیل است که بازار به طور فزاینده ای رقابتی می شود و شرکت های بزرگ پیش از شرکت های کوچک پیش می روند. به عنوان یک کسب و کار کوچک در بازار، شما نمی توانید با آنها رقابت کنید، اما چیزی است که می توانید انجام دهید این است که از ابزار Google Alerts برای نظارت بر رقبای خود استفاده کنید. این ابزار به شما این امکان را می دهد که محصولات رقبا و استراتژی های بازاریابی خود را ردیابی کنید تا بتوانید از آنها چیزی یاد بگیرید و استراتژی کسب و کار خود را بهبود بخشد.

فراتر از مرزها برو

بسیاری از بازاریابان، وب سایت یا تجارت الکترونیک را ایجاد می کنند و در جستجوگرها و / یا AdWords سرمایه گذاری می کنند. اما برای اینکه کسب و کار خود را رشد دهند به استراتژی واقعی نیاز دارند که مشتریان بالقوه را در ابتدا قرار داده و از همه ابزارهای موجود برای به دست آوردن آنها استفاده کنند.

شهرت کسب و کار برای اولین بار!

شهرت خوب برای هر کسب و کاری ضروری است. بدون اعتماد و اعتماد مشتری یک شرکت دیگر زنده نخواهد ماند. به خصوص در سال های گذشته اهمیت شهرت به طور فزاینده ای قابل توجه است. اگر یک کسب و کار شهرت خوبی داشته باشد، مشتریان ممکن است این شرکت خاص را از بسیاری از بازارها انتخاب کنند. شهرت مثبت بازاریابان را قادر می سازد تا محصولات / خدمات خود را در یک بازار بسیار رقابتی متفاوت با رقبای بزرگ رقابت کنند. چگونه یک شهرت خوب ایجاد کنیم؟ اطمینان حاصل کنید که با مشتریان خود و هر کسی که با شرکت خود ارتباط برقرار می کند از طریق وب سایت، ایمیل، رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید. به هر شک و تردیدی پاسخ دهید، این روش به شما کمک می کند و مطمئن شوید که رابطه طولانی مدت با مشتریانتان ایجاد می کنید.