سئو سایت در تهران

سئو سایت در تهران چیست؟ به نظر شما چه تفاوتی بین سئو وب سایت در تهران و دیگر نقاط کشور دارد؟ خدمات که یکسان است. هر کاری هم که برای سئو باید انجام شود، تفاوتی ندارد؛ اما پس چه چیزی در این وسط خدمات مربوط به سئو سایت تهران را متمایز کرده است؟

دفتر اصلی بیشتر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تهران است. با اینکه کارخانه و کارگاه‌هایشان در شهرهای دیگر قرار دارد؛ اما تمرکز اصلی فروششان را در ابتدا تهران می‌گذارند. به هر حال جمعیت بالا، امکان بهتر به ویژه در بخش لجستیک و از وجود کسب‌وکارهای زیاد در یک حوزه و رقابت شدید بین آن‌ها، باعث شده تا شرکت‌ها به دنبال شرکتی باشند که به صورت تخصصی بتواند در حوزه سئو وب سایت در تهران فعالیت کند. شرکتی که به عبارتی با چالش‌ها و چگونگی فعالیت در اینترنت و نوع جنس کلمات کلیدی آشنا باشند. به هر حال بیشتر درصد خریدها توسط شهروندان تهرانی ثبت می‌شود.

البته این نکته را هم اضافه کنیم، منظور ما این نیست که شرکت‌های سئو در دیگر شهرهای کشور خدمات خوبی ندارند. برعکس بعضی از شرکت‌ها اتفاقاً توانایی خود را در این حوزه به خوبی نشان داده‌اند. فقط از آنجا که نوع جنس کلمات کلیدی و نیاز هر شهر متفاوت است، برای همین به سئو وب سایت در تهران و شرکت‌های فعال در آن نگاه ویژه‌تری می‌شود.

سئوکار از شرکت‌های فعال و تخصصی سئو وب سایت در تهران است که با داشتن کارنامه‌ای موفق تا الآن توانسته خدمات بهینه سازی سایت بیشتر برندهای بزرگ و فعال را انجام دهد.

خدمات سئوکار برای بهینه سازی سایت در تهران

 • برطرف کردن مشکلات فنی سایت
 • آنالیز تخصصی سایت
 • تدوین استراتژی سئو
 • مشاوره رایگان سئو
 • آموزش سئو
 • استراتژی کلمات کلیدی
 • تولید محتوای ارگانیک و تدوین استراتژی محتوا
 • مدیریت و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • ایجاد بک لینک‌های طبیعی
 • فعالیت در دایرکتوری‌های هدف
 • مدیریت وبلاگ

تعرفه سئو در تهران

برخی تصور می‌کنند که نام تهران باعث افزایش تعرفه سئو سایت می‌شود؛ در صورتی که این دو هیچ ارتباطی با هم ندارند. قیمت مصوبی برای خدمات بهینه سازی سایت وجود ندارد. در حقیقت قیمت‌ها بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شوند که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

 • تعداد کلمات کلیدی مورد نظر (چه تعدادی باید در صفحه اول قرار بگیرند)
 • نوع کلمات کلیدی (چند بخشی بودن و میزان سختی آن‌ها نسبت به رقبا)
 • بهینه سازی کدهای داخلی و برطرف کردن مشکلات سئو داخلی (بهینه سازی سرعت سایت، ایجاد نقشه سایت، فشرده سازی فایل‌ها و بهینه سازی متاتگ ها)
 • معرفی به موتورهای جست‌وجو و ثبت در دایرکتوری‌ها
 • دریافت بک لینک
 • نوشتن بلاگ و مدیریت آن‌ها
 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • دریافت گواهینامه‌های مربوطه
 • انجام تبلیغات اینترنتی

این‌ها فقط بخشی از مهم‌ترین عواملی مؤثر در تعیین خدمات سئو هستند. واقعاً در نگاه اول نمی‌توان قیمت مشخصی داد. اول از متخصص سئو باید هدف و ساختار سایت را بررسی کند. اینکه اصلاً آیا ساختار آن مطابق با اصول اولیه سئو است یا خیر. بعد به بررسی کلمات کلیدی و جایگاه آن‌ها خواهد پرداخت.

در واقع مهم‌ترین عاملی که تعرفه سئو را تعیین می‌کند، میزان سختی کار است. وقتی شما یک کلمه یا عبارت کلیدی را انتخاب کنید، در ابتدا میزان سختی و رقابت آن سنجیده شود. اصلاً اینکه شانس موفقیت سایت شما در این کلمه چقدر است، سئوکار تعیین خواهد کرد. برای مثال، اگر خدمات کسب‌وکار شما در حوزه فروش لپ تاپ است، کلمه مسلماً سرمایه‌گذاری کردن روی کلمه «فروش لپ تاپ» بزرگ‌ترین اشتباه خواهید بود. برای اینکه شما رقبای بسیار قدرتمندی دارید که دریافت جایگاه آن‌ها علاوه بر پرداخت هزینه بالا، نیاز به صبر و حوصله زیادی هم خواهد داشت. بهترین راه این است که روی کلمات و عبارت‌های بلند و اختصاصی‌تر فعالیت کنید؛ مانند «فروش لپ تاپ ایسوس مدل X». در این مورد، شانس قرار گرفته لینک سایت شما در صفحه اول گوگل بیشتر خواهد بود. اینکه حالا چه عبارات و کلماتی باشند، متخصص سئو تعیین خواهد کرد.

تفاوت سئو در تهران سئوکار با دیگران

در بالا هم نوشتیم که سئو در تهران و شهرهایی که بیشترین میزان خرید اینترنتی و جست‌وجو را در این شبکه دارند، بسیار سخت‌تر از بقیه شهرها است. به هر حال باید تکنیک‌هایی را استفاده کرد تا بیشترین درصد مخاطبین جذب سایت شوند. ما در سئوکار ادعا نمی‌کنیم که قوی‌ترین تیم را داریم. برای اینکه واقعاً داریم. همین الان کلمه خود «سئو» را در گوگل جست‌وجو کنید، متوجه درست بودن ادعای ما خواهید شد. رسیدن به این جایگاه چیزی نبوده که در طول یک شب به دست بیاید و همچنین اینکه نگه داشتن لینک در آن جایگاه هم کار بسیار سختی است. سئوکار به خوبی با تکنیک‌ها و قلق‌های بهینه سازی رتبه وبسایت آشنا است و اعضای تیم آن می‌دانند که چه کاری باید انجام دهند.

با توجه به کسب‌وکارهای فعال در تهران و دیگر کلان شهرها، سئوی سایت جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت. داشتن استراتژی مناسب و تعهد به آن بیشتر از هر چیزی دیگری برای موفقیت در این حوزه اهمیت دارد.

اگر کسب‌وکار شما:

خدمات و محصولاتش در تمامی کشور قابل عرضه است؛

رقبای قوی دارد؛

بیشتر مشتریان آن از تهران و کلان شهرها هستند؛

میزان جست‌وجوی در تهران بیشتر از بقیه شهرها است؛

سئو تخصصی وب سایت در تهران بهترین گزینه و راه خواهد بود که سئوکار همراه شما تا آخر خواهد ماند.

سوالات متداول

چگونه می توانم سئو سایت را در تهران انجام دهم؟

چگونه در تهران سئو انجام دهیم؟ شرکت سئوکار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های طراحی سایت و سئو در تهران آماده خدمات سئو سایت برای کلیه کسب و کارها می باشد.

آیا سئو ارزش هزینه کردن را دارد؟

پاسخ کوتاه این است که سئو بسیار موثر است. نه تنها برای ایجاد ترافیک، بلکه منجر به تماس تلفنی و فروش می شود.

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در تهران کدام است؟

سئوکار یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو در تهران است که تاکنون با برندها و سایت های معتبر بیشماری همکاری موفق داشته است. درصورتی که شما نیز مایلید بهینه سازی وب سایت خود را به سئوکار بسپارید، می توانید با شماره تلفن 48000091-021 تماس حاصل نمائید.

آیا ارائه خدمات سئو در تهران بهتر از سایر شهرها است؟

خیر، کیفیت خدمات شرکت های سئو به شهر و منطقه ای که در آن واقع شده اند وابسته نیست، بلکه به توانایی و تخصص کارشناسان سئوی آن شرکت بستگی دارد.

آیا روش های بهینه سازی وب سایت در تهران با سایر شهرها متفاوت است؟

خیر، خدمات و راهکارهای که در سئو سایت تهران انجام می شود با سایر شهرها یکسان است.