• تلفن :
 • 48000019 - 021 خط ویژه

طراحی سایت، خدمات طراحی با قوی ترین نمونه کارها

طراحی سایت

این روزها هر کسب و کاری باید یک وبسایت داشته باشد. از شرکت های کوچک و بزرگ گرفته تا فروشگاه های آنلاین و حتی کسب و کارهای محلی. تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ به فکر طراحی سایت شان هستند. چون:

 • وبسایت هویت و اعتبار کسب و کار شماست. با یک سایت معتبر و قدرتمند می توانید اعتبار خودتان را چند برابر کنید و به مشتریان تان اطمینان بدهید.
 • بازاریابی و جذب مشتری از طریق وبسایت به راحتی انجام می شود و می توانید در مدتی کم مشتریان بسیار زیادی جذب کنید.
 • با طراحی سایت و راه اندازی آن می توانید خدمات و محصولات تان را به صورت آنلاین به مخاطبان نشان دهید. بفروشید و درآمدتان را از طریق بستر آنلاین چندین برابر کنید.

سئوکار مفتخر است تا خدمت جدید خودش را در حوزه ی طراحی سایت به شما معرفی کند. حالا می توانید به تجربه ی درخشان سئوکار در این سال ها اعتماد کنید و طراحی سایت تان را به یک تیم باتجربه، خلاق و حرفه ای بسپارید.


ویژگی ها و خدمات طراحی وبسایت سئوکار


طراحی سایت با چاشنی سئو

سئوکار همکار بزرگترین سایت های ایرانی است. برندهای بزرگی که همه نام آن ها را می شناسیم. سامسونگ، افق کوروش، تخفیفان و اکثر برندهای معتبر ایرانی به سئوکار اعتماد کرده اند و بهترین نتیجه را گرفته اند. سئوکار متخصص سئو است. حالا می توانید طراحی سایت تان را به یک تیم با دانش فنی سئو بسپارید. تا در همان ابتدای کار پایه های سئو سایت تان را قدرتمند تر بچینید و به نتایج درخشانی در زمینه سئو برسید. این مزیت اصلی سئوکار نسبت به سایر تیم های طراحی وبسایت است.

طراحی وبسایت متناسب با خواسته ها و اهداف کسب و کار شما

سئوکار در تمام این سال ها با صدها و هزاران کسب و کار در ارتباط بوده است. کسب و کارهای کوچک و بزرگ بخشی از هویت ما هستند. این همکاری ها دانش تخصصی حوزه ی کسب و کار را هم به طراحی سایت تیم حرفه ای ما اضافه کرده است. حالا می توانید سایتی متناسب با اهداف کاری تان داشته باشید. بدون نقص و با تمام امکاناتی که برای پیشبرد اهداف تان نیاز دارید.

پشتیبانی دائمی و همیشه آنلاین

تیم پشتیبانی سئوکار از ابتدای کار طراحی سایت تا انتها و بعد از آن همراه شماست. نحوه مدیریت سایت را یاد خواهید گرفت و تمام سوالات شما جواب داده می شوند. تمام مشکلات احتمالی سایت در هر لحظه برطرف می شوند. پشتیبانی سریع و در لحظه به شما کمک می کند بدون دغدغه و استرس وبسایت تان را مدیریت کنید و نگران مشکلات پیش رو و احتمالی نخواهید بود.

طراحی زیبا، جذاب، کابردی و متناسب با هویت برند شما

یک سایت زیبا در همان نگاه اول روی مخاطب تاثیر می گذارد. این تاثیر اولیه باید در طراحی سایت لحاظ شود. تیم سئوکار با توجه به هویت بصری برند شما سایتی متناسب و هماهنگ طراحی می کند. از المان ها و عناصر گرافیکی خاص و متمایز استفاده می کند و روی رابط کاربری و طراحی کاربری تمرکز می کند تا کاربران در سایت شما احساس راحتی داشته باشند. شما یک سایت باکیفیت و کاربردی خواهید داشت که از هر نظر ایده آل است.


چرا سئو در طراحی و راه اندازی سایت مهم است؟

بسیاری از سایت ها در میانه ی راه سئو با یک مشکل بزرگ مواجه می شوند. ساختار سایت آن ها به گونه ای است که نمی توان تاکتیک های مدرن دنیای سئو را روی آن ها پیاده کرد. ساختار قدیمی دارند و بسیاری از عناصر داخل سایت و کدنویسی آن به گونه ای است که با برخی قواعد و قوانین گوگل و سایر موتورهای جستجو در تضاد است.

حل کردن این مشکل بسیار زمان بر و هزینه بر است. چون به کدنویسی زیاد، تغییر ساختار و مواردی از این دست نیاز دارید. اما اگر از همان ابتدا سایتی مطابق با قواعد و قوانین مدرن سئو طراحی کنید خیال شما از این بابت راحت خواهد بود. خدمات طراحی سایت سئوکار این قواعد و قوانین را در اولویت قرار می دهد.

 • سرعت سایت مطابق با استانداردهای گوگل در نظر گرفته می شود و هاست و سرور متناسب با نوع سایت شما انتخاب می شوند تا با حداقل هزینه، حداکثر بهره وری را تجربه کنید.
 • کدهای سایت کاملا هماهنگ با آخرین تغییرات گوگل هستند. با ارورهای ناشناخته در سئو روبرو نخواهید شد و خیال شما از بابت سئو فنی راحت می شود.
 • ساختار سایت، دسته بندی ها، نحوه چینش لینک های داخلی و تمام موارد تاثیرگذار در سئو به صورت ایده آل در نظر گرفته می شوند تا هر چه سریع تر در سئو و جذب مخاطب از طریق گوگل به نتایج خوبی برسید.
 • سایتی واکنش گرا و رسپانسیو خواهید داشت که هم روی موبایل و هم صفحه ی کامپیوتر به زیباترین شکل ممکن نمایش داده می شود و کوچکترین نقص و ایرادی در نمایش سایت وجود ندارد.
 • امنیت سایت هم به صورت مستقیم در سئو تاثیر دارد. تمام گواهینامه های امنیتی موردنیاز برای سایت شما در نظر گرفته می شوند. تا هم از نگاه گوگل و هم نگاه کاربران سایتی امن و مطمئن باشید.

با این ویژگی های خاص شروع فعالیت های سئو سایت را با قدرت شروع می کنید. ادامه ی مسیر سئو برای شما راحت تر خواهد بود و به راحتی می توانید از طریق گوگل ترافیک جذب کنید و رشد کنید.

مراحل اجرای کار طراحی و ساخت وبسایت در سئوکار

طراحی وبسایت تحت نظارت شما خواهد بود. از تمام مراحل و روند اجرای کار باخبر خواهید شد و سایت شما در موعد مقرر به شما تحویل داده خواهد شد. مراحل اجرای کار در سئوکار عبارتند از:

 1. درخواست طراحی و یا هماهنگی از طریق شماره های تماس.
 2. ملاقات حضوری در صورت حضور در تهران و یا مکالمه تلفنی و تصویری برای شنیدن توضیحات دقیق و کامل شما و جمع بندی ایده ها
 3. مشاوره تخصصی طراحی سایت
 4. توافق بر روی قیمت طراحی سایت با توجه به نوع وبسایتی که مدنظر دارید. هزینه طراحی سایت با توجه به میزان بودجه و خدماتی که ارائه می دهیم خواهد بود.
 5. دریافت اطلاعات کامل و جامع خدمات و محصولات شما و تمام اطلاعاتی که دوست دارید در اختیار مخاطبان و مشتریان تان قرار دهید.
 6. پیاده سازی کدها و سیستم مدیریت محتوا
 7. پیاده سازی عناصر گرافیکی و جذابیت های بصری روی وبسایت شما
 8. رفع مشکلات و بررسی کامل سایت از لحاظ محتوایی ، گرافیکی
 9. تحویل وبسایت و آموزش کامل نحوه مدیریت سایت و مشاوره رایگان محتوا و سئو
 10. همراهی پشتیبانی دائمی و همیشه آنلاین برای ادامه کار.

حالا شما وبسایتی سئومحور، قدرتمند، پرسرعت و جذاب دارید و می توانید کسب و کارتان را گسترش دهید.

سئوکار چه نوع وبسایت هایی را طراحی می کند؟

ما تجربه ی همکاری در زمینه سئو با تمام مدل های کسب و کار را داریم. از فروشگاه های آنلاین گرفته تا وبسایت های شرکتی و مشاوره ای و وبسایت های سرویس محور جزو همکاران ارزشمند ما در این سال ها بوده اند. خدمات طراحی و ساخت وبسایت سئوکار شامل موارد زیر هستند:

 • طراحی سایت فروشگاهی آنلاین
 • سایت شرکتی
 • سایت های مشاوره ای
 • سایت خبری و مجله های محتوامحور
 • سایت های مبتنی بر سرویس های آنلاین
 • سایت های بین المللی و چندزبانه
 • سایت های تخصصی علمی
 • سایت های خلاقانه با ایده های جدید و نوآورانه

تیمی از طراحان گرافیک، متخصصین محتوا، سئوکارها، برنامه نویس ها و وبمسترها خدماتی با بهترین کیفیت را به شما ارائه می کنند. هر چیزی که نیاز دارید فراهم شده است تا در نهایت با رضایت کامل سایتی قوی و حرفه ای تحویل بگیرید.

رضایت شما هدف نهایی ماست.

وقتی طراحی و ساخت وبسایت را به مجموعه ما می سپارید تمام تلاش و توان خودمان را به کار می بندیم تا هم رضایت شما را جلب کنیم و هم تمام بسترهای لازم و بهینه برای عملکرد دقیق و بدون ایراد سایت را فراهم کنیم. شما در نهایت سایتی با ساختار موردنظرتان تحویل خواهید گرفت. تمام مراحل سایت زیر نظر شما انجام خواهند شد و شما تصمیم گیرنده ی نهایی هستید. رضایت شما از هر چیز دیگری برای ما مهم تر است.

هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

هر سایتی ویژگی ها و امکانات خاص خودش را دارد. نمی توان قیمت طراحی سایت را ثابت و بدون تغییر در نظر گرفت. حتی در نظر گرفتن تعرفه طراحی سایت هم نمی تواند جوابگوی نیاز شما باشد.

برخی سایت ها به امکانات جدید و توسعه یافته نیاز دارند و تیم برنامه نویسی باید با ایده پردازی و کدنویسی این امکانات را برای شما پیاده سازی کند. برخی سایت ها نیاز به کار کمتر دارند در نتیجه قیمت طراحی سایت آن ها بسیار کمتر است. به طور کلی تعرفه طراحی سایت در سئوکار بعد از هماهنگی ها و بررسی شرایط و نیازهای شما محاسبه می شود.

اما نگران نباشید. هزینه طراحی سایت در سئوکار متناسب با هزینه های روز این حوزه است. تمام خدمات با بهترین کیفیت برای شما انجام می شوند و هزینه ها هم متناسب با این خدمات و با فاکتور و به صورت شفاف در اختیار شما قرار می گیرد.

 • بودجه طراحی سایت به صورت میانگین چقدر است؟

همچنان نمی توان به صورت دقیق یک رقم مشخص را تعیین کرد. برندهای بزرگ هزینه های بسیار زیادی را روی وبسایت خودشان صرف می کنند و نتایج خوبی هم می گیرند. برندهای کوچک تر عمدتا بودجه ی محدودی دارند. استارتاپ ها هم محدودیت های خاص خودشان را دارند. ما سعی می کنیم خدماتی که ارائه می کنیم متناسب با بودجه ی موردنظر شما باشد.

 • شرایط پرداخت هزینه های ساخت وبسایت در سئوکار به چه شکل است؟

در جلسه ی هماهنگی و یا در مکالمه هایی که با تیم سئوکار خواهید داشت تمام شرایط به شما گفته خواهند شد. تمام تلاش ما این است که با انعطاف بالا شرایط پرداخت را برای شما آسان تر کنیم. همچنین اگر همکاری ما در حوزه ی سئو ادامه داشته باشد این شرایط هم متغیر خواهد بود.

همین امروز وبسایت کسب و کارتان طراحی کنید و پرقدرت شروع کنید.

کسب و کار شما به یک وبسایت قدرتمند نیاز دارد تا بیشتر دیده شود. تا اعتماد کاربران را جلب کند و بتوانید از طریق وبسایت مشتری جذب کنید. این بستر تجارت الکترونیک لازمه ی هر کسب و کاری است. برای اینکه پرقدرت شروع کنید لازم است که:

 • با یک تیم باتجربه و حرفه ای همکاری کنید. تیمی که نیازهای شما را بشناسد. دغدغه های شما را شناسایی کند و متناسب با این نیازها و دغدغه ها و متناسب با بودجه ای که دارید بهترین سایت را برای شما طراحی کند.
 • با مشاوران حرفه ای و تخصصی در ارتباط باشید تا سوالات و مشکلات شما را با دانش و تخصص شان جواب بدهند و بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد بدهند.
 • پشتیبانی دائمی داشته باشید و خیال خودتان را از بابت مشکلات احتمالی برطرف کنید. اگر به امکانات جدیدی نیاز داشته باشید این بسترها را در مدت زمان کم برای شما اجرا کنند.
 • با حداقل هزینه حداکثر بهره وری و کارایی را تجربه کنید. هر هزینه ای که برای طراحی سایت می پردازید باید برای شما سودده باشد. تجربه ی سئوکار و همکاری با برندهای بزرگ ایران این اطمینان را به شما می دهد که به ازای هر هزینه ای که پرداخت می کنید خدماتی قدرتمند و با پتانسیل سوددهی بالا تحویل بگیرید.

سایر سرویس ها و خدمات سئوکار برای ادامه مسیر شما

سئوکار برند شناخته شده و معتبر دنیای سئو در ایران است. تمام خدمات سئو داخلی و سئو خارجی توسط متخصصین مجرب سئو در ایران در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید در مدت زمان کم سئو سایت تان را تقویت کنید. از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو ترافیک دریافت کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

تبلیغات کلیکی گوگل نیز سرویسی دیگر از سئوکار است که در همان ابتدای کار با استراتژی تبلیغاتی قدرتمند از لحظه ی شروع به کار وبسایت قادر به جذب ترافیک ارگانیک و مشتری هدفمند است.

 • بهینه سازی سایت و اعمال تغییرات لازم و یا طراحی مجدد وبسایت قدیمی شما.
 • مشاوره رایگان سئو و بازاریابی محتوا
 • پشتیبانی سئو سایت به صورت آنلاین و حل مشکلات و سوالات مرتبط
 • تعیین استراتژی سئو و استراتژی تبلیغات کلیکی گوگل برای رسیدن به بهترین نتایج

همه چیز آماده است. سایتی پرقدرت، پرسرعت و مطابق با استانداردهای روز دنیا در انتظار شماست. می توانید همین الان درخواست تان را ثبت کنید. تماس بگیرید و یا به صورت حضوری مهمان ما باشید.

اینجا نقطه ی شروع همکاری و دوستی ماست. ما به این دوستی افتخار می کنیم.

جهت کسب مشاوره سئو و طراحی سایت با ما تماس بگیرید

آنالیز تخصصی سئوکار

آنالیز تخصصی سئوکار

خبرنامه

استخدام در شرکت سئوکار

استخدام در شرکت سئوکار