• تلفن :
  • 8001 55 44 - 021 خط ویژه

درباره سئوکار


سینا عسکری

مهندس سینا عسکری - مدیر عامل


دکتر علی رضا شوندی

دکتر علی رضا شوندی - مشاور بازاریابی و فروش


مهندس سجاد بدری

مهندس سجاد بدری - کارشناس سئو


مهندس محسن ربیعیان

مهندس محسن ربیعیان - کارشناس سئو


سرکار خانم عاطفه رجایی

سرکار خانم مرجان رجایی - کارشناس محتوا


سرکار خانم الهه الوندی

سرکار خانم الهه الوندی - کارشناس سئو


مهندس عرفان مولایی

مهندس عرفان ملایی- کارشناس سئو


جناب آقای روح ا... علی پور

جناب آقای روح ا... علی پور - حسابدار


مهندس محمد وحدتی - برنامه نویس و طراح

مهندس رسول وحدتی - برنامه نویس و طراح


مهندس سعید جعفری - کارشناس سئو

مهندس سعید جعفری - کارشناس سئو


مهندس حامد بختیاری - کارشناس سئو

مهندس حامد بختیاری - کارشناس سئو


مهندس امین خواجوی - کارشناس سئو

مهندس امین خواجوی - کارشناس سئو


مهندس اشکان قهرمانی - کارشناس سئو

مهندس اشکان قهرمانی - کارشناس سئو


سئوکار در ابتدا فعالیت خود را از یک پروژه تحقیقاتی در گروه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با همکاری جمعی از اساتید مجرب و دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار، شروع نمود.

هدف از این پروژه تحقیقاتی بدست آوردن یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو بود زیرا با وجود ميلياردها صفحه وب و افزایش روز افزون آن‌ها، مرتب سازي این صفحات و نمايش بيش‌ترين نتايج مرتبط به کاربر و قرار گرفتن در رتبه های بالای صفحه نتایج موتورهای جستجو کار پيچيده‌اي است.

طبق یک مطالعه موردی هر ماه 3 میلیون وب سایت در اینترنت پدیدار می‌شود و نتیجه یک مطالعه دیگر نشان می‌دهد بيش‌تر از 80 درصد اولين رويت سايت‌ها از موتورهاي جستجو منتج مي‌شوندکه 76 درصدآن‌ها از موتور جستجوي گوگل به دست مي‌آيد وعلاوه بر اين نشان مي‌دهد 84 درصد کاربرانی که در موتور جستجوی گوگل به پرس‌و‌جو می‌پردازند هرگز به صفحه دوم نتايج جستجو نمي‌روند و 65 درصد آنها روی نتایجی که که حمايت کننده مالي دارند، هرگز کليک نمي‌کنند. همچنين براي وب سايت‌ها جهت قابل رويت ماندن نيز خيلي سخت شده است. الگوریتم‌های موتورهای جستجو معیارهای زیادی برای رتبه‌بندی سایت‌ها دارند و بطور کامل این معیارها را فاش نمی‌کنند و این معیارها را نیز مرتب تغییر می‌دهند (الگوریتم رتبه‌بندی موتور جستجوی گوگل بیش از 200 معیار را برای رتبه‌بندی وب سایت‌ها در نظر می‌گیرد). در نتيجه رقابت بين وب سايت‌ها جهت بدست آوردن رتبه بالا در صفحه نتايج موتور جستجو، مخصوصا گوگل افزايش مي‌يابد. بنابراين رسيدن به موقعيت‌هاي بالا در نتايج جستجو براي وب‌ سايت‌ها بسيار مهم است که اين ارزش از سئو ( بهينه سازي موتور جستجو) بدست مي‌آيد.

سئوکار پس انجام موفقیت آمیز پروژه تحقیقاتی خود و ایجاد یک فرآیند جهت بهبود رویت وب سایت ها و آزمایش آن روی چندین وب سایت و بدست آوردن نتایج قابل قبول در ادامه فعالیت خود متوجه شد که در خیلی از موارد توسعه دهندگان وب‌ سایت‌ها بعلت فقدان یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت، نمی‌دانند که از کجا و چگونه باید رتبه وب سایت مورد نظرشان را بهبود بخشند. بدین جهت سئوکار تمرکز خود را بر این قرار داد که با ارائه یک فرآیند مبتنی بر تکنیک های سئو به توسعه دهندگان وب سایت ها کمک نماید که رتبه وب سایت مورد نظرشان را در موتورهای جستجو افزایش دهند.

جهت در یافت آخرین اخبار و پستها در زمینه سئو لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید:

خبرنامه سئوکار

آنالیز تخصصی سئوکار

آنالیز تخصصی سئوکار

خبرنامه

استخدام در شرکت سئوکار

استخدام در شرکت سئوکار