• تلفن :
  • 44525085 -
  • 44563948 - 021

درباره سئوکار

سئوکار در ابتدا فعالیت خود را از یک پروژه تحقیقاتی در گروه کامپیوتر، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با همکاری جمعی از اساتید مجرب و دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار، شروع نمود.

هدف از این پروژه تحقیقاتی بدست آوردن یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو بود زیرا با وجود ميلياردها صفحه وب و افزایش روز افزون آن‌ها، مرتب سازي این صفحات و نمايش بيش‌ترين نتايج مرتبط به کاربر و قرار گرفتن در رتبه های بالای صفحه نتایج موتورهای جستجو کار پيچيده‌اي است.

طبق یک مطالعه موردی هر ماه 3 میلیون وب سایت در اینترنت پدیدار می‌شود و نتیجه یک مطالعه دیگر نشان می‌دهد بيش‌تر از 80 درصد اولين رويت سايت‌ها از موتورهاي جستجو منتج مي‌شوندکه 76 درصدآن‌ها از موتور جستجوي گوگل به دست مي‌آيد وعلاوه بر اين نشان مي‌دهد 84 درصد کاربرانی که در موتور جستجوی گوگل به پرس‌و‌جو می‌پردازند هرگز به صفحه دوم نتايج جستجو نمي‌روند و 65 درصد آنها روی نتایجی که که حمايت کننده مالي دارند، هرگز کليک نمي‌کنند. همچنين براي وب سايت‌ها جهت قابل رويت ماندن نيز خيلي سخت شده است. الگوریتم‌های موتورهای جستجو معیارهای زیادی برای رتبه‌بندی سایت‌ها دارند و بطور کامل این معیارها را فاش نمی‌کنند و این معیارها را نیز مرتب تغییر می‌دهند (الگوریتم رتبه‌بندی موتور جستجوی گوگل بیش از 200 معیار را برای رتبه‌بندی وب سایت‌ها در نظر می‌گیرد). در نتيجه رقابت بين وب سايت‌ها جهت بدست آوردن رتبه بالا در صفحه نتايج موتور جستجو، مخصوصا گوگل افزايش مي‌يابد. بنابراين رسيدن به موقعيت‌هاي بالا در نتايج جستجو براي وب‌ سايت‌ها بسيار مهم است که اين ارزش از سئو ( بهينه سازي موتور جستجو) بدست مي‌آيد.

سئوکار پس انجام موفقیت آمیز پروژه تحقیقاتی خود و ایجاد یک فرآیند جهت بهبود رویت وب سایت ها و آزمایش آن روی چندین وب سایت و بدست آوردن نتایج قابل قبول در ادامه فعالیت خود متوجه شد که در خیلی از موارد توسعه دهندگان وب‌ سایت‌ها بعلت فقدان یک فرآیند جهت بهبود رتبه وب سایت، نمی‌دانند که از کجا و چگونه باید رتبه وب سایت مورد نظرشان را بهبود بخشند. بدین جهت سئوکار تمرکز خود را بر این قرار داد که با ارائه یک فرآیند مبتنی بر تکنیک های سئو به توسعه دهندگان وب سایت ها کمک نماید که رتبه وب سایت مورد نظرشان را در موتورهای جستجو افزایش دهند.

جهت در یافت آخرین اخبار و پستها در زمینه سئو لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید:

خبرنامه سئوکار

دوره عملی آموزش سئو

دوره عملی آموزش سئو

خبرنامه